قصه ی بلوغ کارا کولر

کارا کولر حاصل تلاش سه نسل از پسر، پدر و پدر بزرگ در حوزه ی نصب و تعمیر، تولید، تامین و پخش لوازم برودتی است. این تجارت خانوادگی از سال ١٣۵٨ تا به امروز در زمینه های ذکر شده خدمت رسان و همراه مشتریان گرامی خود بوده است. و از سال ١٣٧٢ تا کنون صرفاً به شکل تخصصی در زمینه ی تولید، تأمین و توزیع لوازم برودتی انواع خودروهای سبک و سنگین فعال بوده. لوازمی مثل کمپرسور کولر ماشین، کندانسور کولر ماشین، اواپراتور کولر ماشین ، فن و موتور فن، درایر رسیور، اتصالات، انواع گاز و روغن. ما مفتخر و سربلند هستیم که در میان برترین تأمین کنندگان کالا در حوزه ی فعالیتی خود با کسب اعتماد از مشتریان گرانقدر خود هستیم. ما مشتری را ولی نعمت خود می دانیم و همیشه سعی کرده ایم در راستای جلب رضایت مشتری گام برداریم. و اکنون مفتخریم که اولین پلتفورم خرید آنلاین لوازم کولر ماشین را برای آسایش هر چه بیشتر خریداران راه اندازی می کنیم.

سوالات متداول

بله شما میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و منتظر باشید که ماپیش فاکتور را برای شما در اسرع وقت ارسال کنیم.

کالا های شما به یکی از روش های زیر قابل ارسال است؛
الف- هماهنگی پیک (خاور، وانت، موتور) از طرف ما یا شما برای تحویل از انبار ما با پرداخت کرایه
ب- دریافت حضوری کالا ها از دفتر یا انبار ما (آدرس در صفحه ی تماس با ما
– ارسال فاکتور های بالای ۳ میلیون تومان و زیر ۲۰ کیلو گرم در شهر تهران رایگان می باشد.

کالا های شما به یکی از روش های زیر قابل ارسال است؛
الف- ارسال محموله های سبک از طریق پست پیشتاز، تیپاکس، و … با پرداخت هزینه 
ب- ارسال از طریق باربری، اتوبوس بسته به شهرستان شما با پرداخت هزینه
ج- هماهنگی خاور یا وانت برای ارسال محموله شما

شما می تواند پرداخت خود را از طریق درگاه پرداخت آنلاین وب سایت انجام دهید و یا با هماهنگی با دفتر مرکزی ما از طریق حواله ی بانکی و کارت به کارت، و یا به شکل حضوری در دفتر مرکزی ما کارت بکشید.

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت ١١ صبح، همان روز آماده ی تحویل میشود، و سفارشات بعد از ساعت ١١ روز بعد ارسال میشود. سعی تیم کارا کولر در ارسال اسرع وقت است. برای جلوگیری از تاخیر در فصل کار لوازم برودتی از فروردین تا مهر هر سال، با توجه به حجم سفارشات لطفا سفارش خود را زودتر ثبت کنید.

تمامی بسته های ارسالی به شهرستان از بسته بندی مهار شده و مستحکم برخوردارند. بسته های ارسالی به تهران و حومه بسته به نیاز بسته بندی مناسب می شوند.

بله، به این شرط که کالا از حالت اورجینال خود خارج نشده باشد. کالا های نصب شده به این دلیل که اکثر کالا ها برقی، یا در تماس با گاز و روغن هستند امکان مرجوعی کالا وجود ندارد

کالاهای که ضمانت دارند در قسمت توضیحات آن در وب سایت این مسئله قید شده است. در غیر این صورت کالا شامل ضمانت نمی باشد.

بله، اگر کالا در طبقه بندی لوازم برودتی کولر ماشین می باشد، لطفا عکس و توضیحات کالای مربوطه را از طریق واتسپ برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

اعضای اداری کارا کولر

Web Developer
Web Developer
Web Developer
Web Developer
Web Developer
Web Developer
Web Developer
Web Developer